Kuninglik Tai massaaž

Home/Massaažid/Kuninglik Tai massaaž

Project Description

Selles massaažis kasutatav “Nuad Rajchasumnak” nimeline tehnika arendati algselt välja spetsiaalselt Tai kuningliku perekonna jaoks. Massaaži põhijooned on traditsioonilise Tai massaažiga samad, ent lähenemine veidi teine. Kuigi kuninglik Tai massaaž sobib hästi kõigile, soovitatakse seda peamiselt neile, kes ei pea kõhul lamamist mugavaks või ei saa seda mõnel tervislikul põhjusel teha.

Kuigi traditsioonilises variandis eeterlikke õlisid ei kasutata, on neil oma osa kuninglikus Tai massaažis: kasutusel on igivana retsepti järgi segatud naturaalsed õlid, mis nime saanud Tai kuningriigi vana nimetuse, Siiami järgi. Inimkeha meridiaanjoontega tegeledes keskendub massaaž põhjalikult valude ja vaevuste leevendamisele. Massöör valib probleemidest lähtuvalt vajalikud tehnikad ning loob paranemise soodustamiseks personaalse hoolitsuse.

Broneeri aeg

Project Details

Categories:

Dear customer, this website uses "cookies" and third party services to give you the best and most relevant experience. By using this website you choose to agree with our cookie policy. I accept